Elrow na Balaton Soundu

Zatím posledním doplněním program jsou celosvětově známí Elrow. Jejich skvělé taneční a ničím nespoutané party tento rok obohat i Balaton Sound. Elrow stage se otevře 5. července a bude plně fungovat po celou dobu festivalu. Představí se Henry Saiz, Edu Imbernon, CatzN’Dogs, Anja Schneider a mnoho dalších stálých DJs z Elrow týmu. Společně přivezou na jezero Balaton velkolepou hudební show.

 

Balaton Sound je obří pětidenní párty na pláži maďarského jezera, kde se představí špička současné taneční hudební scény. Hvězdnému programu vévodí Hardwell, Armin Van Buuren, Axwell /\ Ingrosso, KYGO, KSHMR, Tiësto a spousta dalších! Festival se koná v Zámardí od 5-9. července. Zlevněné vstupenky jsou k dispozici do 14. června.

 

Program festivalu Balaton Sound se týden od týdne vyvíjí. Pětidenní party na pláži Balatonu bude tentokrát hostit i celosvětově známou sérii tanečních cirkusových party s názvem Elrow, tomuto setu bude v rámci festivalu vyhrazeno i vlastní místo konání. Elrow mají stálou účast na největších světových festivalech a tento rok se poprvé představí v Maďarsku, a to právě na Balaton Sound.

 

Elrow stage se rozhodně stane jedním z nejzajímavějších a nejlákavějších míst na celém festivalu. Pestré a velice působivé dekorace budou postaveny přímo na molu jezera Balaton. Hned naproti hlavního podia se rozjede obrovská psychedelická Elrow show, která vás rozvibruje tanečním rytmem až do morku kostí. Z Elrow týmu se zde představí DJs jako Henry Saiz, Edu Imbernon, CatzN’Dogs, Anja Schneider, Toni Varga, De La Swing, Eddy M, Mario Biani a Bastian Bux. Elrow stage začne svoji produkci každý den v poledne a skončí těsně před začátkem programu na hlavním podiu a znovu se rozběhně po uzavření hudebního slotu na hlavní scéně a bude trvat až do slunce východu. Místo vyhrazené pro Elrow party bude mít vlastní koktejlový bar i pohodlná lehátka, takže si návštěvnící mohou vychutnat exkluzivní místo přímo na hladině jezera.

 

 

Magická show

Jedno doplnění k tanečního programu si Balaton Sound dopřál a tím jsou magické pouliční divadla. Ty budou k vidění jak za dne, kdy návštěvníky zaskočí obří medůzy z Francie či brazilské tanečnice, tak i v noci díky skvělé světelné show britských Spark! a vesmírnému a chamelónsky barevnému představeni německých Oakleaf Stelzenkunst.

Sprark! https://www.youtube.com/watch?v=IO70ylTRgH8

 

 

Párty na lodi

https://www.youtube.com/watch?v=u8H9Vggqi9s
 Balaton je dějištěm festivalu a zároveň také největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž. V průběhu každého festivalového dne se pořádají exkluzivní párty na lodi, vždy s odlišným programem, než v den předchozí.

Středa, 5. července: Max Cooper
Čtvrtek, 6. července: Jan Blomqvist (dj set)
Pátek, 7.července: Art Department 
Sobota, 8. července: Eelke Kleijn 
Neděle, 9. července: Sasha

Více informací naleznete zde!