Cestování

 

 
 

Festival Balaton Sound se nachází Zamárdi, malém městě na jižních březích jezera Balaton. Zamárdi je vzdáleno od Budapešti pouze 110Km, takže není problém se na festival snadno přepravit hlavního města. Je zde nekolik možností dostat přímo na místo konání, případně do nějaké vesničky okolo. Rádi vám pomůžete najít nejlepší možnost dopravy!

 
 

Doprava na Balaton Sound

Festival Balaton Sound se nachází Zamárdi, malém městě na jižních březích jezera Balaton. Zamárdi je vzdáleno od Budapešti pouze 110Km, takže není problém se na festival snadno přepravit hlavního města. Je zde nekolik možností jak se dostat přímo na místo konání festivalu, případně do nějaké vesničky okolo. Rádi vám pomůžete najít nejlepší možnost dopravy.

Na webu si můžete snadno zarezervovat místenku/jízdenku na konkrétní den a čas. Náš tým vás bude kontaktovat týden před začátkem festivalu a sdělí vám potřebné informace o odjezdu a příjezdu.

Nastupní zastávky v Budapešti:

 • Budapest Airport
 • Népliget

Nástupní místo k návratu z Balaton Sound:

 • Zamárdi, Main Camping Entrance

Ceny:

Doprava – 1 cesta – 28 €

 • Doprava z Budapešti na Balaton Sound nebo z Balaton Sound do Budapešti

Doprava - 2 cesty – 50 €

 • Doprava z Budapešti na Balaton Sound a z Balaton Sound zpátky do Budapešti
 

Helpdesk:

Prosíme kontaktujte náš helpdesk, pokud máte nějaké dotazy k přepravě a podmínkám přepravy:

Tato služba je zprostředkována  oficiálním partnerem festivalu – Festival International Ltd.

 

Tak jedeme - lístky ZDE!

 

 

Balaton Sound VIP SHUTTLE – soukromá přeprava

 

Nezáleží, jestli cestujete sami nebo s přáteli, soukromá kyvadlová doprava je tady pro každého.

Výhody:

 • Transfer soukromým mininvanem přímo do hotelu
 • Pouze 7 osob si může zakoupit jízdenky na stejný den v jednom voze
 • Nemusíte na nikoho čekat
 • Běhěm cesty je k dispozici občerstvení

Soukromá doprava vás odveze přímo do hotelu ( Siófok, Zamárdi or Balatonföldvár). Nemusíte se obtěžovat sháněním taxi nebo se mačkat s ostatními lidmi ve vlaku či autobuse. Díky privátní přepravě pro vás bude Balaton Sound relaxem už od začátku. Stejně tak je to s návratem zpátky na letiště, kam vás odvezeme opět stejně pohodlně a v klidu. Prosíme, během provádění platby buďte pozorní při zadávání vaší emailové adresy, náš tým vás bude prostřednictvím tohoto mailu kontaktovat

Nástupní místo v Budapešti:

 • Naložíme vás na místě, které uvedete

Návrat z Balaton Sound:

 • Vyzvedneme vás přímo v hotelu

Ceny:

Doprava, 2 cesty – 90 €

 • Cesta z Budapešti na Balaton Sound a z Balaton Sound zpátky do Budapešti
 

Helpdesk:

Prosíme kontaktujte náš helpdesk, pokud máte nějaké dotazy k přepravě a podmínkám přepravy:

Tak jedeme - lístky ZDE!

 

Autem na Blaton Sound*

 
Festival Balaton Sound je snadno dosažitelný i autem a z Budapešti vám zabere pouze několik hodin cesty. Místa na parkování jsou k dispozici, ale v omezeném množství. Cesta z Budapešti: najeďte na dálnici M7 a pokračujte směrem na Budaörs po M1, následně opět pokračujte po M7 směrem na Zamárdi. Sjeďte na výjezdu 112. Pokračujte na Siófoki/ silnice 7 a následně na Szent István utca.
 
V případě, že pojedete odjinud než z Budapešti, doporučuje využít služeb  Google Maps Directions
 
 
*    Mějte prosím na paměti, že cestu autem nedoporučujeme, jelikož v místě konání festivalu je omezené množství parkovacích míst.
 

Spolujízda na Balaton Sound

 
Spolujízda znamená sdílenou cestu autem, kdy jede společně více osob. Tento způsob dopravy je cenově výhodný, znamená méně stresu, než kdybyste sami řídili a je také ekologicky udržitelný. Sdílenou spolujízdu si můžete domluvit ZDE.
 

Vlakem

 
Z Budapešti – zastávka Délli - jezdí do Zamárdi (místo konání festivalu Balaton Sound) každou hodinu přímý vlak. Podrobnosti o časech naleznete ZDE!
 
 
 

Autobusem

 
Pravidelné autobusové spoje odjíždí každý den z Budapest Népliget Coach Terminal. Cesta trvá zhruba 2 až 3 hodiny, záleží na tom, který spoj zvolíte. Více informací ZDE.